Hakkımızda

Home / Hakkımızda
Biz kimiz

İzmir de işini aşk ile yapan
saç ekim merkeziyiz

Biz kimiz

Hakkımızda

Sektörde uzun yıllardır saç ekimi ile ilgili hizmet vermekteyiz.Odaklanmanın ve tek bir alanda uzmanlaşmanın değerini biliyor ve buna ilişkin tüm kuralları işletiyoruz. İlk danışılan aşamadan operasyon sırasındaki ilerleyiş ve etkili durum sonuç tespitini danışanla birlikte koordine ederek ve işlem sonrası 1 yıllık süreçteki saç ekimi postopunda birebir ilgilenerek güçlü bir deneyime sahibiz.

Değişken olmayan yerleşik kadromuzla standardı oturmuş kişiye özel ve iyi sonuçlar aldığımız yöntemimizle hizmetimize devam etmekteyiz. Saç ekimi birebir sağlığı ilgilendiren bir durumdur.Bilimsel kanıta dayalı hastaların kişisel geçmişini, yaşam tarzını, genetik faktörleri ve çevre koşullarını tanıyarak ona göre bir çözüm üretip önerilerimizi sunmaktayız. İlaç kullanıyor mu, hormonal dengesizlikten muzdarip mi, aşırı stres altında mı veya beslenme eksiklikleri var mı? Bu ve benzeri konular tarafımızdan detaylı bir şekilde incelenmektedir.Yapılan hatalı işlemin geri dönüşü yoktur. Bu bilgilere dayanarak merkezimizde doktorumuzla birlikte durumunuzu doğru bir şekilde değerlendirebilecek ve saç büyümenizi iyileştirecek ve kafa derisine fayda sağlayacak tedavi planları ve yaşam tarzı değişiklikleri önerebileceğiz.

Saç dökülmesi, saç kırılması, yağlı kafa derisi vb. saç ve saç derisi sağlığı konusunda vücudun bu kısımlarını en iyi durumda nasıl tutabileceğiniz konusunda destek bilgiler vererek durumunuzun doğru tespitini yaparak kafa derisinin durumunu takip etmekteyiz. Saçlı derinin hakkında tespit yapmak için gerekli olan diğer konularda tıbbi geçmişiniz, diyetiniz, yaşam tarzınız ve saç bakım rutininizi dikkatlice sizden dinlemekteyiz. Bazı durumlarda, büyüyen saç köklerinin sağlığını değerlendirmek yapısal hasar veya herhangi bir enfeksiyonun varlığını kontrol etmek için saç analizi yapılabilir.

Danışanlardan doktorumuz tarafından muayene sırasında gerekli görülmesi durumunda kan testi de istenebilir. Merkezimizde doktorumuz durumunuz için en iyi tedaviyi önerecektir. Tedavi planı, topikal kremlerin veya losyonların kullanımını ve diyetiniz veya yaşam tarzınızla ilgili önerileri içerebilir. Saç sorununuzla ilgili nasıl daha iyi çözümler olacağına dair tavsiyeler de verebiliriz. Saç probleminizin altta yatan bir tıbbi durumdan kaynaklandığı tespit edilirse sizi ayrıca uzman bir doktora yönlendirebilmekteyiz. Saçınızın ve kafa derisi probleminizin doğru teşhisi ve etkili tedavisi için etkili bir kurumun profesyonel hizmet kurallarına uymaları beklenir.

Bunu yapmamak yaptırımlara neden olabilir. Seçtiğiniz uzmanın saç ve saç derisi sorunlarını ele alma ve tedavi etme konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi olması gerekir. Bu bilgi ve birikim deneyimi ile çok değişik vakalara maruz kaldık çözümler ürettik deneyimlerimizi ve doğru tesbitlerimizi bir uzman desteğiyle etkili tedaviler önerilerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyacağız.

Bir tıp doktorunun uzmanlığı ve gözetiminde yapılan saç ekimiyle ilgili süreçte her ihtimali ayrıntılı bir şekilde analiz edileceğinden emin olabilirsiniz. Saç sorunlarınızın en kapsamlı şekilde tespit edilmesiyle sonuç aldığımız doğru yöntem ve teknikler ile tedavi imkanına sahip olabilirsiniz.

İlgiyle ve dikkatle işimizi yapıyoruz.
Lütfiye Sayan

iletişim

Bizimle İletişime Geçin