Saç Ekimi

Saç Ekimi Sonrası Ne Zaman Sonuç Alınır?

Saç Ekimi Sonrası Ne Zaman Sonuç Alınır?

Saç ekimi sonrasında hemen yoğun saçlara sahip olmak mümkün değildir. Çünkü saç ekimi operasyonlarında kalıcı ve net sonuç genellikle 12-18 aylık zaman dilimine yayılarak kendini gösterir. Kişinin vücudunun saç köklerini besleme yeterliliği vb etkiler bu süreci birebir belirleyen farklılıklardır.

Tam donanımlı, profesyonel ve işinin ehli bir merkez tarafından gerçekleştirilecek olan saç ekim operasyonlarında kişiye operasyon öncesi, operasyon sonrası ve saç ekiminden sonra ortaya çıkacak olan sonuç, iyileşme süreci ile ilgili detaylı bilgi verilir. Gerçek fotoğraflar ile kişiye beklenilen sonuçlar gösterilir. Tüm aşamalar hakkında detaylı anlatım yapılır.Böylece kişi kafasında hiçbir soru işareti bulunmadan operasyona giriş yapmış olur.

Saç ekim, estetik kaygılardan dolayı gerçekleştirilen ve son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte oldukça konforlu bir operasyon olsa da bir cerrahi operasyon olduğu unutulmamalıdır. 

Her cerrahi işlem sonrasında olduğu gibi saç ekim operasyonu sonucunda da kişilere kısa bir süre rahatsızlık verecek sonuçlar gelişebilir fakat bunların her biri olağan ve beklenilen durumlardır. Saç ekimi cerrahi işlemlerin arasında en komplikasyonu en az olan grupta yer alan işlemlerdendir.

 

 

Daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime buradan geçebilirsiniz!

Diğer yazıları da gör

İlgili Yazılar

Saç Ekimi Kimlere Uygulanabilir?

Saç Ekimi

Saç Ekimi Hakkında

Saç Ekimi

Saç Ekimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Saç Ekimi

Saç Ekimi Nedir? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç Ekimi