Saç Ekimi

Saç Ekimi Nedir? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç Ekimi Nedir? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç ekimi, ensede bulunan dökülmeme özelliğine sahip sağlıklı saç köklerinin donör bölgeden alınarak, Üst kısımda bulunan açıklığın ihtiyaç duyulan istenilen bölgelere sıkı ve doğal şekilde yön vererek ekilmesi işlemidir. 

Saç ekimi kişiye özel bir durumdur ince saç yapılı çok açıklığı olan yada kalın saçlı sadece ön açıklığı olan vb durumlar ayrı ayrı planlama gerektirir.

Saç ekimi, uzman bir doktor gözetiminde ve ekibi tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Saç ekimi kişiye özel bir uygulama olup sağlıklı ve güvenilir bir süreç ve sonuç sağlanmalı özellikle tüm gelişme süreci hasta ile koordineli olarak paylaşılmalı ve bir yıl boyunca takip edilmelidir

Saç ekimi cilt üzeri bir uygulamadır ve çok çabuk iyileşme olmaktadır. İşlemin özellikle hijyenik bir hastane yada klinik ortamında steril bir şekilde yapılması saç ekiminde yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirecektir. 

Saç ekiminin, uzman ve deneyimli bir cerrah ve profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi, sağlıklı ve başarılı bir sonuç için olmazsa olmaz bir kriterdir. Karar aşamasında özellikle yaptıkları işlemlerden aldıkları sonuçları ve referansları dikkate alarak en iyi planlamayı öncesinde öğrenerek en rantabl sonuç için birlikte adım atılmalıdır.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen bizimle iletişime geçin!

Diğer yazıları da gör

İlgili Yazılar

Saç Ekimi Sonrası Ne Zaman Sonuç Alınır?

Saç Ekimi

Saç Ekimi Kimlere Uygulanabilir?

Saç Ekimi

Saç Ekimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Saç Ekimi

Saç Ekimi Hakkında

Saç Ekimi